Logo Klubu Kolory Twojej Urody

Poznaj mój poradnik, przygotowany specjalnie dla Twojego typu figury!

Wykonałaś test i wiesz już, jaki jest Twój TYP FIGURY?

BRAWO!!!
Jesteś już o krok dalej od kobiet, które nie są świadome czy ubrania, które wybierają podkreślają ich piękno. Przez tę nieświadomość często kupuje się ubrania, które potem lądują na dnie szafy.

Ale Ty możesz pójść dzisiaj o krok dalej!

Dlaczego warto? Ponieważ świadomość, jakim typem figury jesteśmy, to jedna strona medalu - druga strona, tak samo ważna, to wiedzieć jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Dlaczego to takie ważne?

Otóż jak sama wiesz, marki odzieżowe oferują nam ogromną ilość ubrań do wyboru i często jako klientki gubimy się w morzu ofert. Fajnie byłoby mieć wróżkę, która w tym gąszczu wyselekcjonuje ubrania, które idealnie pasują do nas, prawda?Dzisiaj to ja chcę zostać Twoją dobrą wróżką i oddaje w Twoje ręce kompleksowy poradnik stylizacyjny opracowany z myślą konkretnie o Twojej figurze. Nie znajdziesz tam ogólnikowych porad, ale wskazówki dopasowane precyzyjnie do Ciebie!

Zastanawiasz się czym ten poradnik różni się od ogólnodostępnych porad?

Widzisz, na całokształt naszej sylwetki ma wpływ nie tylko nasz typ sylwetki, ale również nasz wzrost jak również nasza waga. Dopiero połączenie tych trzech elementów daje nam pełen obraz tego, za pomocą jakich ubrań możemy podkreślać nasze atuty oraz maskować ewentualne niedoskonałości.
Ten poradnik jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz wiedzieć, co konkretnie pasuje do Twojej figury.

Ten poradnik jest dla Ciebie, jeśli jesteś ciągle w biegu, a częste wizyty w galeriach handlowych nie są Twoim ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu. 

Ten poradnik to 176 stron konkretnych porad, wskazówek oraz propozycji gotowych zestawów z polskich sklepów!

Wiedząc, co konkretnie pasuje do Twojej figury:

Oszczędzisz czas, który jest walutą nieodnawialną - nie odzyskamy już czasu, który spędzimy błąkając się między alejkami sklepowymi i gimnastykując się w przymierzalni!
Oszczędzisz pieniądze, bo kupujesz ubrania, które będą do Ciebie pasować i które na pewno nie wylądują w czeluściach szafy. Oczywiście pieniądze można zarobić, ale po co wydawać je niepotrzebnie?
Ale przede wszystkim zyskasz jeszcze coś więcej. 
Kiedy czujesz się atrakcyjnie w swoich ubraniach, to od razu wzrasta Twoje poczucie pewności siebie, które ma realny wpływ na całe życie. 

Kiedy czujesz się pewna siebie, kiedy podnosi się Twoje poczucie własnej wartości, kiedy lubisz swój widok w lustrze, nagle życie staje się przyjemniejsze. Masz więcej energii do działania, a cele realizujesz z dużo większą łatwością.

I nie musisz mieć na sobie drogiej marynarki czy cały dzień biegać w szpilkach. Gdy odnajdziesz swoje fasony, będziesz wyglądała fantastycznie zarówno w stylizacjach biznesowych, jak w i zwykłym ciepłym dresie, w którym biegasz po domu. 

Wszystko zawdzięczamy temu, że ubrania, które nosimy podkreślają w nas to, co najpiękniejsze.
chevron-downmenu-circlecross-circle