MASTERCLASS - 5 listopada 2020, godzina 20:00

Kolory Twojej Marki

Masterclass Kolory Twojej Marki
Dołącz do bezpłatnej sesji Masterclass
5 listopada 2020
godzina 20:00

Kolory Twojej Marki

Często przeglądasz grafiki w sieci i zachwyca Cię ich spójna kolorystyka?
Marzysz o tym, aby w końcu nadać spójności kolorystycznej Twojej marce?
Oprawa wizualna Twojej marki to niezwykle ważny element, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy to najpierw kupujemy oczami!
Warto wykorzystać wiedzę o tym jakie skojarzenia budzą dane kolory. Psychologia koloru to dziedzina nauki, która zajmuje się oddziaływaniem poszczególnych kolorów na nas.
Ale jak wybrać właściwe kolory dla swojej marki?
Czym się sugerować?
Jak wyróżnić się na rynku?
Czy tworząc logo i materiały reklamowe sugerować się tym, co widzimy u konkurencji?

Pamiętaj, o kolorach Twojej marki nie decyduje konkurencja ale efekt jaki pomagasz osiągnąć swoim klientom!
Dołącz do bezpłatnej sesji Masterclass
5 listopada 2020 - godz 20:00
i stwórz wreszcie spójną paletę
dla Twojej marki!

.

Dlaczego Ja?

Paulina Furtowicz Kolory Twojej Marki
Nazywam się Paulina Furtowicz, jestem kolorystką oraz osobistą stylistką. Jestem również założycielką marki Power Of Colors gdzie tworzę narzędzia wspierające pracę kolorystów. Od lat pogłębiam tajniki wiedzy o kolorze. Kolor jest dla mnie sposobem na wyrażenie siebie i tego, co w nas najpiękniejsze. 

Podczas sesji Masterclass podzielę się z Tobą moimi fascynującymi wnioskami, jak kolory oddziaływują na nas i jak możemy wzmocnić przekaz naszej marki poprzez zastosowanie odpowiedniej kolorystyki?
Budujesz lub rozwijasz swoją markę i w tych trudnych czasach obawiasz się, że nie masz teraz na to czasu? Jeśli nie odrobisz zadania z identyfikacji wizualnej marki raz, a porządnie, to ten temat będzie się za tobą ciągnąć! Będziesz musiała do niego wracać za każdym razem, gdy będziesz potrzebowała zrobić projekt graficzny, stworzyć materiały reklamowe itd.
Za każdym razem, gdy coś tworzymy pojawia się kwestia doboru koloru!
Dołącz do bezpłatnej sesji Masterclass
5 listopada 2020 - godz 20:00
i stwórz wreszcie spójną paletę
dla Twojej marki!

.
Kiedy po wyzwaniu stworzysz paletę kolorów Twojej marki, już nie będziesz traciła czasu na zastanawianie się „jaki kolor wybrać?" oraz zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy na projekty graficzne, które robisz wciąż od nowa bo poprzednie do siebie po prostu nie pasowały. 

Prowadzisz już długo swoją markę i nie wiesz czy potrzebujesz tego wyzwania? Jeśli nadal się zastanawiasz, to proponuję Tobie małe ćwiczenie!

Zgromadź w jednym miejscu swoje materiały marketingowe: wizytówki, ulotki, projekty banerów i broszur, plik ze wszystkimi grafikami do działań online. Następnie sprawdź... 

Czy jest zachowana w nich spójność kolorystyki?
Czy może jednak wszystko wygląda jakby z innej bajki?


Podczas sesji nie tylko dobierzesz kolory dla Twojej marki ale zrobisz to w oparciu o wartości Twojej marki. Podczas sesji pokażę Tobie fantastyczne ćwiczenie, które obrazuje jak wyróżnić swoją markę na tle konkurencji, właśnie za pomocą odpowiednich kolorów.
Dzięki temu stworzysz swoją unikalną Color Story, która sprawi że klienci zapamiętają Cię na długo!
Color Story
A jeszcze jedno! Jako osobista stylistka, kolorystka i dyplomowana wizażystka mam ogromne doświadczenie w kreowaniu sesji biznesowych. Dlatego podczas masterclass zdradzę Tobie różne „smaczki” - co zrobić, aby biznesowa sesja zdjęciowa była spójna z naszą marką.
Wiedzę z tej sesji Masterclass będziesz mogła wykorzystać w budowaniu Twojej marki ale nie tylko. Jeśli pracujesz jako wirtualna asystentka lub tworzysz oprawy wizualne dla klientów, informacje którymi podzielę się z Tobą podczas sesji, pozwolą Tobie jeszcze lepiej dobierać odpowiednie kolory dla danego klienta!

Co Dalej?

Aby wziąć udział w Masterclass "Kolory Twojej Marki", zapisz się proszę na listę uczestniczek, podając swoje imię i adres mailowy. 

W czwartek, 5 listopada o godz 8:00 otrzymasz ode mnie maila z checklistą do naszej sesji. Koniecznie ją wydrukuj abyś podczas naszej sesji miała ją przed oczami i mogła w niej robić notatki!
P.S.   Jeśli nie będziesz mogła być na spotkaniu na żywo, otrzymasz ode mnie dostęp do nagrania tej sesji. Bezpłatnie będziesz mogła je obejrzeć do niedzieli 8 listopada, a następnie trafi ono na moją platformę kursową. 

Warto jednak, abyś była na żywo. Będziemy mogły przedyskutować case study odnośnie doboru kolorów dla Waszych marek. Pamiętaj, że to idealna okazja, by zaprezentować swoją markę. 

Spotykamy się 5 listopada i stworzysz wreszcie spójną paletę dla Twojej marki!
Dołącz do bezpłatnej sesji Masterclass
5 listopada 2020 - godz 20:00
i stwórz wreszcie spójną paletę
dla Twojej marki!

.
calendar-fullclock